01 czerwca 2023

Pasowanie na czytelnika

Strona główna   -   Aktualności   -   Pasowanie na czytelnika

Nowy tydzień rozpoczęliśmy wyjątkowym wydarzeniem, Pasowaniem na Czytelnika klasy 1a. Uczniowie klasy 7a i 8a przedstawili spektakl: „Jak powstaje książka”. Następnie Pani Dyrektor Joanna Majchrzak pasowała uczniów klasy pierwszej na czytelników.

Uczniowie dostali książki z wydawnictwa Instytut Książki z projektu: Mała Książka – Wielki Człowiek, dyplomy, zakładki oraz listy do rodziców. Katarzyna Polasik zaprosiła uczniów do biblioteki oraz do korzystania z nowości zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Dziękujemy Paniom Dyrektor za uświetnienie naszej uroczystości a także uczniom klasy 7a i 8a za przygotawie spektaklu: Elizaviecie Tertiak, Pauli Gniewosz, Ylezawecie Barcie, Julii Kamińskiej, Marcelowi Podresowi, Adrianowi Krzewińskiemu, Norbertowi Kowalczykowi, oraz Magnusowi Myślinowi. Pani Malwinie Kuczkowskiej – wychowawczyni kl.1a oraz wszystkim uczniom naszej Szkoły z Pasją.

Zapraszamy do biblioteki!📚 📖 

Nabór do szkoły
Zapisz pociechę
  • +48 505 864 674
    91 433 51 17
  • ul. św. Jana Bosko 1
    71-125 Szczecin