01 czerwca 2023

Genius

Strona główna   -   Aktualności   -   Genius

Odkryj Geniusza w swoim Dziecku z kursem Genius, który jest zbiorem naukowo opracowanych ćwiczeń dla lepszego rozwoju dzieci od lat 6-15. Główna część zajęć to ćwiczenie i nauczanie szybkiego liczenia, dodatkowo w naszym programie nauczymy dzieci układania kostki Rubika, pisania lewą i prawą ręką jednocześnie (synchronizacja obu półkul mózgu), nauczymy dziecko szybciej czytać i pisać, rozwiniemy pamięć fotograficzną i wiele więcej.

Wszystkie ćwiczenia opracowane w programie Genius rozwijają prawą i lewą półkulę mózgu. Właściwy wypracowany balans między prawą, a lewą półkulą mózgu jest gwarancją jego poprawnego rozwoju i wykorzystania w jak największym możliwym stopniu

Balans obu półkul wpływa pozytywnie na właściwie wszystkie aspekty życia, pomaga dziecku poprawić wyniki w nauce, pozwala dziecku uczyć się szybciej i efektywniej.

Genius Szczecin to nowy na rynku polskim program rozwoju i wsparcia indywidualnych predyspozycji w każdym Dziecku.

Na naszym kursie Genius nauczymy Twoje dziecko:

Szybkiego liczenia w pamięci. Szybkiego pisania. Szybkiego czytania. Pamięci fotograficznej. Rozwiązywania kostki Rubika. Gry w szachy. Podstaw programowania. Pisania i rysowania jednocześnie prawą i lewą ręką. Poprzez nasze ćwiczenia poprawimy Koncentrację i Pamięć Waszego Dziecka.

Prezentacja kursu podczas zebrań 09.02.2023 – pierwsze zajęcia demonstracyjne po zebraniach.

Zajęcia będą odbywać się na terenie Szkoły z Pasją.

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszenia do kursu Genius.

Nabór do szkoły
Zapisz pociechę